Kernactiviteiten in 2017

  • Trainer-coach FamedCoach4SailingTeam 2016-2017 Optimist
  • Organiseren van 2 x zesdaagse Coach4Sailing Bandol 2017 Optimist Clinic-Trainingsweek
  • Trainer-coach Laser 4.7 en Optimist voor Go Sailing European Team voor diverse evenementen
  • Trainer voor de Optimist Club Nederland op de O.C.N. woensdagmiddag regio-trainingen in Rotterdam en Loosdrecht 
  • Organiseren van vierdaagse Optiwinter Coach4Sailing Voorbereiding Optispring 2017 in Port Zélande
  • Organiseren van de 11e Optimist Easter Regatta Clinic 2017 Coach4Sailing en 
    11e Tune-Up Optimist Easter Regatta Training 2017 bij WV Braassemermeer
  • Organiseren van midweeks trainingen bij W.S.V. Het Witte Huis in Loosdrecht, WV de Koenen, 
    en GWV de Vrijbuiter Loosdrecht.
  • Trainer Lasertrainingen op de Nieuwe Meer bij WV de Koenen
  • WVOP Laser-trainer bij Watersportvereniging Ouderkerkerplas
  • Organiseren en trainer van Splash-trainingen bij WV Het Witte Huis
  • Organiseren Famed Opti Summer Event in Muiderzand bij Sail-Today
  • Trainer Trainingsstage Go Sailing European Team Augustus Brouwershaven 2017
  • Organiseren van Zomerkampen in juli voor Optimisten in Workum en in Brouwershaven in augustus 2017
  • 2.4mR- trainer op de Nieuwe Meer, Amsterdam
 
Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2017
  • Optispring Sectiewedstrijd Optimist 2017, Port Zélande
  • 32e Magic Marin Easter Regatta Braassemermeer        

 Kernactiviteiten in 2016

  • Trainer-coach FamedCoach4SailingTeam 2015-2016 Optimist
  • Organiseren van Coach4Sailing Bandol 2016 Optimist Carnaval Trainingsweek
  • Coach4Saling Optimist Clinic, Playa Blanca, Lanzerote
  • Organiseren van FamedCoach4SalingTeam Voorjaars Clinic voor Optimistzeilers in Bandol, voorjaarvakantie 2016
  • Wintertraining 2015-2016 geven aan Optimistzeilelers en Laserzeilers in Nieuwkoop. 
  • Organiseren van de 10e Optimist Easter Regatta Clinic 2016 Coach4Sailing en 
    10e Tune-Up Optimist Easter Regatta Training 2016 bij WV Braassemermeer
  • Organiseren van midweeks trainingen bij W.S.V. Braassemermeer op de Braassemermeer,
    W.S.V. Het Witte Huis in Loosdrecht, GWV de Vrijbuiter Loosdrecht en 
    een Optimist Clinic als voorbereiding op de Combi Jachthaven Tijsterman in Nieuwkoop
  • OK Dinghy zeiltrainingen geven op de Loosdrechtse Plassen
  • Trainer Lasertrainingen op de Nieuwe Meer bij WV de Koenen
  • WVOP Laser-trainer bij Watersportvereniging Ouderkerkerplas
  • Organiseren en trainer van Splash-trainingen bij WV Het Witte Huis
  • Organiseren Famed Opti Summer Event in Muiderzand bij Sail-Today
  • Trainer Laser 4.7 Trainingsstage Go Sailing European Team Augustus Brouwershaven 2016
  • Trainer op Zomer Clinic Optimist van Watersportvereniging Wolphaartsdijk
  • Lasertrainer en Optimisttrainer voor Go Sailing op de Trainingsstage La Rochelle 2017
  • Organiseren en houden van 2 Herfst Clinics voor Optimisten Intern in accommodatie Brouwersdam 

    Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2016
  • 31e Magic Marin Easter Regatta 2016, Optimist
  • Optispring 2016, Port Zélande
  • Open Frans Kampioenschappen Optimist, CIE 2016 Optimist POP, Loctudy, Frankrijk
  • Goldener Opti 2015, Kiel
  • Dutch Youth Regatta, DYR 2016, ONK Optimist 2016
  • Goldener Opti 2015, Kiel
  • United 4 Sailing Optimist wedstrijden in Medemblik, Workum (2x) en op de Roompot
  • Internationale Nieuwpoortweek 2016, Internationale Flanders 2016, Noordzee, België
  • Combi Optimist in Muiden en Combi Nieuwkoop W.V. Noord-Zuid Nieuwkoop
  • Ora Cup 2016 Optimist, Torbole, Italië
  • Trofeo Simone Lombardi Optimist 2016 in Malcesine, Gardameer, Italië
  • Open Belgische Kampioenschappen Optimist 2016, O.B.K. in Nieuwpoort
  • Najaarselectie OCN Brassemermeer
  • Lasercoach op SRR Régate Laser La Rochelle bij Ecole de Voile Rochelaise EVR in november
  • Boterletter RZV Optimist Kralingse Plas Rotterdam



WErkervaring2015OptiGardaRomain

 

Kernactiviteiten in 2015 

  • Trainer-coach FamedCoach4SailingTeam Optimist
  • Trainer van de OCN-doordeweek-clinic 2015 in Rotterdam bij WV Aegir
  • Trainer-coach van Lasers-Trainingsgroep-Nieuwkoop
  • Organiseren van Optimist Clinics in Palamós in Spanje samen met de V.Y.F., de Vlaamse Yacht Federatie in de voorjaarsvakantie 2015
  • Organiseren van FamedCoach4SalingTeam Voorjaars Clinic voor Optimistzeilers in Lanzarote, voorjaarvakantie 2015
  • Organiseren van midweeks trainingen bij W.S.V.Braassemermeer op de Braassemermeer, W.S.V. Het Witte Huis in Loosdrecht en W.V. Noord-Zuid Nieuwkoop
  • Organiseren van Optimist C-zeilers Clinic Coach4Sailing Nieuwkoop.
  • Organiseren Internationale Optimist Training Lago di Garda Coach4Sailing in Arco, Italië 
  • Coach van 2.4mR-trainingsgroep.
  • Coach van Optimisten-zeiler Lenny Hofman.
  • Trainer van Laser Standaard en Laser Radial bij WV de Koenen en WVOP - W.V. Ouderkerkerplas.
  • Trainer bij de Optimist Zomerzeilkamp van W.V. Wolphaartsdijk 2015, Veerse Meer.
  • Organiseren van 2 Optimist Zomerkampen op de Grevelingen Grootwatertraining in de zomervakantie in Brouwersdam
  • Trainer-coach van Lasers-Trainingsgroep-Nieuwkoop
  • Als trainer-coach deelnemer aan de NCP's van het Watersportverbond 

 Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2015 

  • XXVI International Vila de Palamós Optimist Trophy 2015, 10th Nations Cup, Spanje
  • Magic Marine International Easter Optimist Regatta 2015, Braassemermeer
  • Dutch Youth Regatta, DYR 2015, ONK Optimist 2015
  • Goldener Opti 2015, Kiel
  • United 4 Sailing Optimist wedstrijden in Medemblik, Workum (2x) en op de Roompot
  • Optispring 2015, Port Zélande
  • Internationale Nieuwpoortweek 2015, Flanders 2015, Noordzee, België
  • Trofeo Simone Lombardi Optimist 2015 in Malcesine, Gardameer, Italië
  • Ora Cup 2015 Optimist, Torbole, Italië
  • Open Belgische Kampioenschappen Optimist 2015, O.B.K. in Nieuwpoort
  • Boterletter wedstrijden 2015 RZV, Kralingse Plas 

Kernactiviteiten in 2014 

  • Trainer-coach FamedCoach4SailingTeam Optimist
  • Organiseren van Meerdaagse Optimist Clinics in Palamós, Spanje, in Workum, in Brouwersdam, in de Optimist, Laser Standard, Laser Radial.
  • Organiseren van midweeks trainingen op de Braassemermeer en bij W.V. Het Witte Huis in Loosdrecht
  • Trainer bij RSFeva-klasse training in Loosdrecht van de RSFeva Klasse Organisatie
  • Trainer van de OCN-doordeweek-clinic 2014 in Nieuwkoop
  • Coach van 2.4mR-trainingsgroep met trainingen op de Nieuwe Meer en in Medemblik
  • Trainer van de MaasJeugd bij KZ&RV de Maas, Kralingse Plas, Rotterdam voor Cadet, Optimist en RSFeva.
  • Trainer van Laser Standaard en Laser Radial bij WV de Koenen en WVOP- W.V. Ouderkerkerplas.
  • Train-de-trainer van de trainer-coach van KZ & RV de Maas
  • Trainer van de Coach4Sailing E.K. Laser Masters 2014 Clinic in Duinbergen-Zeebrugge op de Noordzee in België
  • Trainer bij de Optimist Zomerzeilkamp van W.V. Wolphaartsdijk 2014, Veerse Meer.
  • Organisator bij Famed Opti Summer Event 2014
  • Organiseren van Optimist Zomerkamp Grootwatertraining in de zomervakantie in Workum
  • Trainer-coach van Lasers-Trainingsgroep-Nieuwkoop
  • Trainer bij Stage Optimist van Go Sailing European Team in Carcans-Maubuisson, Frankrijk
  • Als trainer-coach deelnemer aan de NCP's van het Watersportverbond 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2014

  • XXV International Vila de Palamós Optimist Trophy 2014,  9th Nations Cup, Spanje
  • Lelywedstrijden Optimist, Lelystad
  • Magic Marine International Easter Optimist Regatta 2014, Braassemermeer
  • Dutch Youth Regatta, DYR 2014, ONK Optimist 2014
  • Alle United4Sailing wedstrijden 2014 Optimisten: Workum, Roompot en Medemblik 
  • Goldener Opti 2014, internationale Optimistenwedstrijd in Kiel, Duitsland
  • Optispring 2014, Port Zélande
  • Optimist Combi wedstrijden Braassemermeer en Combi Vinkeveen
  • Vrijbuiterweekend 2014, GWV de Vrijbuiter Loosdrecht
  • Sneekweek 2014, Optimist A en Optimist B
  • Trofeo 4 Laghi 2014 voor Optimist, Gardameer, Italië
  • Ora Cup 2014 Optimist, Torbole, Italië
  • Open Belgische Kampioenschappen Optimist 2014, O.B.K. Optimist 2014 in Nieuwpoort, Noordzee
  • OCN A en B Selectiewedstriijden Optimist 2014,  Braassemermeer 
  • 45e Grand Prix de l'Armistice Optimist 2014, Maubuisson, Frankrijk
  • 50e Boterletterwedstrijden 2014 van de R.Z.V. in Rotterdam  

Kernactiviteiten in 2013

  • Trainer-coach FamedCoach4SailingTeam
  • Organiseren van Meerdaagse Optimist Clinics in Palamós, Spanje, Bandol, Frankrijk, op de Braassemermeer, in Workum, in Loosdrecht, in Brouwersdam, in de Optimist, Laser Standard, Laser Radial
  • Organiseren van Laser Masters Clinic in Uitdam 
  • Organiseren Laser 4.7 Uitdam Grootwatertraining Zomer 2013
  • Mede organisator van het FamedOpti Summer Event 2013 voor Optimisten in Muiderzand
  • Organiseren van midweeks trainingen op de Braassemermeer
  • Trainer bij de W.V. Wolphaartsdijk Clinic en Optimist Zomerzeilkamp 2013, Veerse Meer.
  •  Als trainer-coach deelnemer aan de NCP's van het Watersportverbond 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2013 

  • XXVI International Vila de Palamós Optimist Trophy 2013, 8th Nations Cup, Spanje
  • Magic Marine International Easter Optimist Regatta 2013, Braassemermeer
  • Alle United4Sailing wedstrijden 2013 Optimisten: Workum, Roompot en Medemblik 
  • Goldener Opti 2013, internationale Optimistenwedstrijd in Kiel, Duitsland
  • Optispring 2013, Port Zélande
  • Optimist Combi wedstrijden Braassemermeer
  • Vrijbuiterweekend Loosdrechtse Plassen 2013
  • Open Franse Kampioenschappen Optimist 2013 in Crozon, Frankrijk
  • Sneekweek 2013
  • Open Zwitserse Kampioenschappen Optimist 2013, Versoix, Zwitzerland
  • Open Belgische Kampioenschappen 2013 Optimist, Noordzee, Nieuwpoort
  • OCN Selectiewedstriijden Optimist Braassemermeer
  • 44e Grand Prix de l'Armistice Optimist 2013, Maubuisson, Frankrijk
  • Lelywedstrijden Optimist, Lelystad
  • Boterletterwedstrijden 2013 van de R.Z.V. in Rotterdam 

BegeleidingPalHan14


Kernactiviteiten in 2012

  • Trainer-coach Famed Coach4Sailing Team
  • Hoofdtrainer-coach Coach4SailingYouthTeam Optimist
  • Organiseren van Meerdaagse Optimist Clinics in   Bandol, Frankrijk, in Workum, in Loosdrecht, in Brouwersdam
  • Organiseren van doordeweekse trainingen op de Braassemermeer
  • Trainer-coach van de OCN-doordeweek-clinic 2012 in Loosdrecht
  • Verzorgen van Optimist-trainingen en Lasertrainingen bij W.S.V. Het Witte Huis, de Heintjes van KNZ&RV Muiden, Stichting Wedstrijdzeilen Noord (samenwerking met HSP-Noord)
  • Organiseren van Zeilkampen in de zomer voor de Optimist
  • Geven van Laser-trainingen bij WV de Koenen
  • Geven van Laser 4.7 training in Open Weekly Zeilclinics van W.S.V. Het Witte Huis
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Optimistklasse, Solo-klasse en 2.4 mR Keelboat - Norlin Mk3 Class.
  • Deelnemer aan NBT-bijeenkomsten, NCP’s en Coachplatforms van het Watersportverbond. 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2012

  • 27th Magic Marine International Easter Optimist Regatta 2011
  • Opti-Spring Sectiewedstrijd, Port Zelande
  • United 4 Medemblik, Workum, Roompot.
  • Goldener Opti, Kiel
  • Dutch Youth Regatta, ONK Optimist 2012
  • Nieuwpoortweek 2012, Flanders 2012
  • Open Belgisch Kampioenschap Optimist 2012, Nieuwpoort
  • Optifall, Port Zélande
  • OCN Najaarsselectiewedstrijd Braassemermeer
  • Boterletterwedstrijden Kralingen (1e) 

Kernactiviteiten in 2011

  • Hoofdtrainer Laser 4.7
  • Trainer-coach Famed Coach4Sailing Team
  • Hoofdtrainer-coach Coach4SailingYouthTeam Optimist
  • Organiseren van Meerdaagse Optimist Clinic's in Bandol, Frankrijk, in Workum, in Medemblik, in Brouwersdam
  • Organiseren van doordeweekse trainingen op de Braassemermeer
  • Verzorgen van Optimist-trainingen bij W.S.V. Het Witte Huis, de Heintjes van KNZ&RV Muiden, KwvL in Loosdrecht,
  • Stichting Wedstrijdzeilen Noord (samenwerking met HSP-Noord)
  • Organiseren van Zeilkampen in de zomer voor de Optimist
  • Geven van Laser-trainingen bij WV de Koenen
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Optimistklasse en Solo-klasse. 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2011

  • Europa Cup Laser 4.7 Tobole, Italië
  • 26th Magic Marine International Easter Optimist Regatta 2011
  • Opti-Spring Sectiewedstrijd, Port Zélande
  • Internal Total Cup 2011, Le Havre, Frankrijk
  • United 4 Medemblik, Workum, Roompot.
  • Goldener Opti, Kiel
  • Dutch Youth Regatta, ONK Optimist 2011
  • E.K. Laser 4.7 2011, Workum.
  • Open Duitse Kampioenschappen Optimist 2011, Kiel.
  • Sneekweek
  • OCN Selectiewedstrijden Braassemermeer 

Kernactiviteiten in 2010

  • Hoofdtrainer Laser 4.7
  • Na 10-10-10 hoofdcoach FamedCoach4SailingTeam
  • Organiseren van doordeweekse trainingen op de Braassemermeer en in Loosdrecht
  • Trainer van de O.C.N. voor de Jeugdploeg en voor Regiotrainingen.
  • Geven van Optimist zeiltrainingen voor Hoofdsteunpunt Noord.
  • Organiseren van Zeilkampen in de zomer voor de Optimist
  • Organiseren van Trainingskampen.
  • Optimisttrainer bij WSV Het Witte Huis in Loosdrecht
  • Lasertrainer bij WV de Koenen
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Splash en Optimistklasse.
  • Oprichten van de eerste commerciele jeugdzeilploeg van Nederland op 10-10-2010 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2010

  • KABB Trophy Optimist 2010, Palamòs, Spanje.
  • International Optimist Clinic 2010, Palamòs.
  • 25th Silver Edition Magic Marine International Easter Optimist Regatta 2010
  • United 4 Medemblik, Workum en op de Roompot.
  • OCN Selectiewedstrijden in Workum
  • OCN Internationale Optimisten Clinic in Workum
  • Dutch Youth Regatta, ONK Optimist 2010
  • E.K. Splash 2010, Lelystad, begeleiding Topgroep SKON
  • Delta Lloyd Combifinale 2010 in Hoorn
  • OCN Selectiewedstrijden Braassemermeer
  • Boterletterwedstrijden, Kralingen 

Kernactiviteiten in 2009

  • Hoofdtrainer Laser 4.7
  • Kernploegtrainer, Jeugdploegtrainer en trainer van Optimisten voor de O.C.N.
  • Organiseren van Zeilkampen in de zomer voor de Optimist
  • Trainer van Regiotrainingen van de O.C.N. in de Optimist.
  • Organiseren van doordeweekse trainingen op de Braassemermeer en in Loosdrecht.
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Splash en Star-klasse en Optimistklasse.
  • Lasertrainer bij WSV de Koenen.
  • Mede organiseren en geven van de Watersportverbond Theoriedag voor Optimisten Trainers en de Watersportverbond Trainers-A Praktijk Trainingsweekend. 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2009

  • KABB Trophy Optimist 2009, Palamòs, Spanje.
  • International Optimist Clinic 2009, Palamòs.
  • Optimisten Voorjaarstraining van Hoofdsteunpunt West in Bandol, Z-Frankrijk
  • United 4 Optimist, Medemblik, Workum
  • 24ste Magic Marine Easter Regatta 2009 (1e,2e)
  • Opti Spring Stellendam
  • International Laser Event Hoorn / ILE 2009, Europa Cup.
  • OCN Optimisten Clinic in Workum
  • Dutch Youth Regatta 2009, ONK Optimist 2009, Workum
  • Combi-wedstrijden Laser 4.7 (1e)
  • EK Optimisten 2009, Piran, Slovenië (5e/6e, 16e/19e,23e/26e, m; 20/22, 26/29)
  • Open Deense Kampioenschappen Optimist 2009, Arhus, Denemarken (8e)
  • Delta Lloyd OCN selectieweekend Brassemermeer
  • Boterletterwedstrijden, Optimist, Rotterdam 

Kernactiviteiten in 2008

  • Kernploegtrainer Optimisten, Hoofdtrainer O.C.N.
  • Als Bondscoach Zeilen in loondienst bij de Gehandicaptensport Nederland, voorheen NebasNsg. (Per 1 juni heeft Han de dienstbetrekking opgezegd)
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Splash en
  • Star-klasse en Optimistklasse.
  • Lasertrainer bij WSV de Koenen. 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2008

  • Alex Caviglia Memorial Races 2008, Miami
  • 2008 US 2.4mR Midwinter Regatta, Miami
  • OCR 2008 / Olympic Classes Rolex, Miami
  • KABB Trophy Optimist 2008, Palamòs, Spanje.
  • 23th Magic Marin International Easter Regatta
  • Optispring 2008, Stellendam
  • Hyères 2008 - 40e Semaine Olympique Francaise de Voile / 2.4mR (2e)
  • ABNAmro Selectiewedstrijden Optimist in Workum
  • United4, Medemblik, Workum, Roompot
  • Goldener Opti 2008, Kiel, Duitsland
  • DYR 2008, ONK Optimist 2008 (1e)
  • EK Optimist 2008, Riva del Garda, Italië
  • WK Optimist 2008, Cesme, Turkije
  • Open UK Kampioenschappen Optimist 2008, Pwllheli, Wales, GBR.
  • Open Belgische Kampioenschappen Optimist 2008, Nieuwpoort.
  • ABNAmro Selectiewedstrijden op de Braassemermeer. 

Kernactiviteiten in 2007

  • Kernploegtrainer Optimisten, Hoofdtrainer O.C.N.
  • Als Bondscoach Zeilen in loondienst bij de NebasNsg
  • Trainer bij HSP West / wsv de Braassemermeer
  • Trainer bij watersportverenigingen: WSV de Koenen en de Haarlemsche Jachtclub.
  • Trainer bij Finn Cub Holland Voorjaarstraining 2007
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Finn, Laser Standard,
    Star-klasse en Solo-klasse. 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2007

  • KABB Trophy Optimist, Palamòs, Spanje.
  • Selectiewedstrijden Optimist
  • Easter Regatta Optimist 2007
  • United 4 Optimist
  • Hyères 2007 - 39e Semaine Olympique Francaise de Voile / 2.4mR. (1e)
  • ONK Optimist 2007, Workum (1e Nederlander)
  • Goldener Optimist 2007, Kiel (1e, 2e, 3e)
  • Flanders 2008, Nieuwpoort, België (1e)
  • Kieler Woche 2007 / 2.4mR (1e)
  • EK Optimist 2007, Athene.
  • WK Optimist 2007, Cagliari, Sardinië, Italië.
  • Open WK 2.4mR, Kolding, Denemarken.
  • WK Disabled 2007, Rochester, U.S.A. (3e) 

Kernactiviteiten in 2006

  • Kernploegtrainer Optimist
  • Trainer-coach voor Topzeilen van het Watersportverbond
  • o.a. trainen/coachen Laserzeilers.
  • Coach van Thierry Schmitter, NOC*Nsf A-sporter.
  • Finnklassentrainer.
  • Trainer bij watersportverenigingen: WSV de Koenen en de Haarlemsche Jachtclub.
  • Trainer bij het Grootwaterzeilzomerkamp 2006 van H.S.P. West in Muiderzand.
  • Trainer tijdens de Jeugdtoptrainingsweek 2006 in Balk. 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2006

  • Selectiewedstrijden Optimist
  • Easter Regatta Optimist 2006
  • United 4 Optimist
  • Hyères 2006 - 38e Semaine Olympique Francaise de Voile / 2.4mR. (1e)
  • ONK Optimist 2006, Workum (1e nederlander)
  • Open Zweedse Kampioenschappen 2.4mR (2e)
  • Kieler Woche 2006 / 2.4mR (2e)
  • Warnemünder Woche / Laser Standaard (1e)
  • Jeugd EK Laser Standard 2006, Gdynia, Polen (2e)
  • Open WK 2.4mR, Helsinki, Finland (2e)Gerard Post is de Open Nederlands kampioen 2005 in de Solo-klasse
  • E.K. Star 2006, Neustadt, Duitsland.
  • Sail for Gold Regatta 2006, Weymouth, U.K.(2e) 

Kernactiviteiten in 2005

  • Kernploegtrainer Optimist.
  • Finnklassentrainer.
  • Trainer-coach voor KNWV Topzeilen:
  • o.a. trainen/coachen Laserzeilers tijdens de Holland Regatta, de O.N.K. en de E.K. Laser 2005 in Spanje.
  • Coach van Thierry Schmitter.
  • Trainer bij watersportverenigingen:WSV de Koenen en WSV Het Witte Huis.
  • Trainer tijdens de Jeugdtoptrainingsweek in Balk. 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2005

  • ONK Optimist 2005 Workum
  • Selectiewedstrijden Optimist
  • United 4 Optimist
  • Holland Regatta 2005 / Laser
  • Kieler Woche 2005 / 2.4mR
  • EK Optimist 2005, Gdynia, Polen
  • ONK Laser Standard 2005, Medemblik
  • EK Laser 2005, Cartegena, Spanje
  • Open Zweedse Kampioenschappen 2.4mR, Nynäshamn.
  • WK Disabled Sailing 2005, Sönderborg, Denemarken. 

Kernactiviteiten in 2004

  • Bondscoach 2.4mR
  • Finnklassentrainer
  • Europetrainer voor de Nederlandse Europe Klasse Organisatie
  • Trainer voor KNWV Topzeilen bij de Jeugdclinics en Finn Jeugd EK
  • Optimisttrainer voor Hoofdsteunpunt West tijdens de najaarstrainingen 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2004

2.4mR:

  • OCR Miami 2004
  • Hyères 2004
  • Open Zweedse Kampioenschappen in Göteborg
  • Kieler Woche
  • Open W.K. 2.4mR in Gävle, Zweden
  • Paralympic Games 2004 in Athene (bronzen medaille)

Finn:

  • E.K.Jeugd Finn, La Rochelle, Frankrijk. 

Kernactiviteiten 2003

  • Bondscoach Laser-kernploeg
  • Star kernploegtrainer voor de handlings en technieken
  • Finnklassentrainer
  • Splashklassentrainer
  • Startrainer voor de Star K.O.
  • Europetrainer voor de Nederlandse Europe Klasse Organisatie
  • Trainer-coach voor KNWV Topzeilen bij de Jeugdclinics Medemblik, de Jeugdtoptraining Balk en de EK Star 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2003

  • Olympic Week Athene, Laserkernploeg
  • Hyères, Laserkernploeg
  • ONK Europe, Workum
  • Sparegatta, Laserkernploeg
  • ONK Splash
  • Open Week Europe, Mallorca
  • EK Europe, Mallorca, Spanje
  • WK Splash, Workum
  • EK Laser, Laserkernploeg, Split, Kroatië
  • EK Star, Cascaïs, Portugal 

Kernactiviteiten 2002

  • Stagiaire ZWT voor KNWV Topzeilen bij kernploegen en trainingsgroepen en van de Kar Clinic
  • Trainer-coach voor KNWV Topzeilen bij Lasertrainingsgroep en de WK Finn Jeugd in Athene
  • Finnklassentrainer
  • Splashklassentrainer van de Splash Klasse Organisatie Nederland
  • Europetrainer voor de Nederlandse Europe Klasse Organisatie
  • Optimisttrainer voor de KwvL-najaarstrainingen A-1 buiten 

Wedstrijdbegeleiding en coaching in 2002

  • Hyères 2002
  • Spa Regatta 2002
  • W.K. Splash 2002
  • ONK Splash, Amstelmeer
  • ONK Finn en ONK Finn Masters Medemblik 

  finntrcoachhan640voorjaar2006